Časy jsou pouze orientační. Přesné časy začátků představení raději hledejte u pořadatelů.

Termín město místo představení čas
18.4.2018 Údlice jídelna SOU Ta naše písnička česká 17:00
19.4.2018 Klášterec nad Ohří Kulturní dům Operky 8:30
  Klášterec nad Ohří Kulturní dům Operky 10:30
  Klášterec nad Ohří Kulturní dům Operky 17:00
20.4.2018 Ostrava - Bartovice Společenský dům O sexu převážně nevážně ?
21.4.2018 Červený Hrádek Zámek Dětský kabaret 15:00
22.4.2018 Veselí nad Lužnicí KD - Malý sál /Pod/vodnická pohádka 15:00
27.4.2018 Louny MŠ Dykova ? 9:45
  Bochov KD Na to vemte jed! 19:00
30.4.2018 Klášterec nad Ohří Letní kino Pálení čarodějnic 16:00
5.5.2018 Řetůvka KD Dáma z malé ulice 15:00
6.5.2018 Karlovy Vary ? Hrátky s Tomem 10:00
7.5.2018 Karlovy Vary Globus Saxana je Hnedle vedle ?
9.5.2018 Bochov Den matek 15:30
12.5.2018 Nelahozeves Zámek Kostičková show ?
15.5.2018 Cvikov Kulturní dům Domácí štěstí 19:00
16.5.2018 Chodov Centrum Mateřídouška Hrátky s Tomem 10:00
17.5.2018 Sezimovo Ustí Kulturní středisko První pomoc? Pomoc! ?
  Klášterec nad Ohří Dětské hřiště Ve zdravém těle zdraví vzduch ?
18.5.2018 Litoměřice Kulturní dům První pomoc? Pomoc! ?
19.5.2018 Černý Důl Slavnosti Ve zdravém těle zdraví vzduch ?
23.5.2018 Žatec Sedmikráska ? 10:00
26.5.2018 Jablonné v Podještědí koupaliště Dětský kabaret 14:00
  Kamenický Šenov Kulturní dům Můžem i s mužem 19:00
27.5.2018 Planá Koupalište Den dětí ?
29.5.2018 Most MŠ - Komořanská Hola, hola škola volá 15:30
30.5.2018 Perštějn Zahradní slavnost 16:00
31.5.2018 Heřmanova Huť Den dětí 10:00
1.6.2018 Přibyslav hřiště Den dětí ?
2.6.2018 Kadaň /Chomutov/ Amfík Narozeniny Maxipsa Fíka  
3.6.2018 Pomezí / Hraničná Dětské hřiště Den dětí 15:30
4.6.2018 Jirkov MŠ Na borku Den dětí 9:00
5.6.2018 Chomutov MŠ Jiráskova Hola, hola škola volá 15:30
7.6.2018 Plzeň 57.MŠ Hola, hola škola volá 16:00
8.6.2018 Sokolov Bohemia areál Dětský kabaret 10:00
9.6.2018 Hlavlíčkův Brod MŠ - zahrada Zahradní slavnost ?
11.6.2018 Spořice Hola, hola škola volá ?
12.6.2018 Chodov Knihovna Pasování na čtenáře 8:05
  Chodov Knihovna Pasování na čtenáře 9:00
  Chodov Knihovna Pasování na čtenáře 10:00
  Cheb MŠ 26.dubna Hola, hola škola volá 16:00
13.6.2018 Jirkov /Chomutov/ MŠ Školní Hola, hola škola volá 15:00
14.6.2018 Nelahozeves Hola, hola škola volá 16:00
16.6.2018 Perštejn koupaliště Dětský kabaret 15:00
18.6.2018 Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří KD Hola, hola škola volá 16:00
19.6.2018 Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří KD Hola, hola škola volá 16:00
20.6.2018 Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří KD Hola, hola škola volá 16:00
21.6.2018 Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Kadan MŠ Hvězdička Hola, hola škola volá ?
22.6.2018 Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Klášterec nad Ohří Zámek /Pod/vodnická pohádka 8:30
  Královské Poříčí Jarmark 15:00
23.6.2018 Bulovka /Liberec/ ? Dětský kabaret ?
27.6.2018 0 7 MŠ Mikovická Hola, hola škola volá 15:00
28.6.2018 Sokolov MŠ Pionýrů Pohádkovíé zpívání 15:30
29.6.2018 Klášterec nad Ohří Letní kino Hurá prázdniny 17:00
1.7.2018 Kadaň /Chomutov/ Františkánské zahrady Ve zdravém těle zdravý vzduch 16:00
5.7.2018 Praha Výstaviště Holešovice Dětský kabaret - Harley-Davidson ?
6.7.2018 Praha Výstaviště Holešovice Dětský kabaret - Harley-Davidson ?
7.7.2018 Praha Výstaviště Holešovice Dětský kabaret - Harley-Davidson ?
26.7.2018 Chomutov Letní kino Ve zdravém těle zdraví vzduch 10:00
5.8.2018 Luby Náměstí 5. května Dětský kabaret 14:00
9.8.2018 Spálené Poříčí náměstí Muzikhrátky se zvířátky 17:00
19.8.2018 Oloví /Sokolov/ rozhledna Cibulka Muzikhrátky se zvířátky 15:30
25.8.2018 Chrastava CVA Ve zdravém těle zdravý vzduch ?
31.8.2018   koupaliště Dětský kabaret 16:00
1.9.2018 Jarpice ? Czech oldies / svatba 17:00
7.9.2018 Karlovy Vary Svět záchranářů První pomoc? Pomoc! ?
8.9.2018 Česká Kamenice náměstí Dětský kabaret ?
16.9.2018 Kadaň /Chomutov/ Františkánské zahrady Ahoj léto 16:00
18.9.2018 Březová u Sokolova Kino S kamarádem do deště ?
19.9.2018 Tochovice   Můžem i s mužem 19:00
21.9.2018 Velešovice /Brno/ Kulturní dům Tonka Šibenice 19:30
23.9.2018 Vrbno pod Pradědem Střecha /Pod/vodnická pohádka 15:00
5.10.2018 Děčín SC Rákosníček Dětský kabaret 16:00
21.10.2018 Ostrov Divadélko Točna Podvodnická pohádka ?
23.10.2018 Stráž pod Ralskem KD U Jezera Můžem i s mužem 19:00
27.10.2018 Částkov KD Hrátky s Tomem 15:00
  Částkov KD Úsměvy Iva Šmoldase 17:00
9.11.2018 Děčín SC Rákosníček /Pod/vodnická pohádka 16:00
11.11.2018 Vrbno pod Pradědem KC Střecha Muzikhrátky se zvířátky 15:00
24.11.2018 Smržovka Parkhotel Zámecká pohádka 15:00
4.12.2018 Velké Popovice Sokolovna Vánoční show 17:00
5.12.2018 Lom Kulturní dům Vánoční show ?
6.12.2018 Nejdek MŠ Husova Vánoční show 9:30
31.12.2018 Klášterec nad Ohří Kulturní dům Dětský silvestr 15:00
2019 město místo představení čas
30.1.2019 Stupno Prokopcovna rezervovaný termín ?
3.2.2019 Stříbro KD Karneval show 15:00
10.2.2018 Rumburk Dům kultury Střelnice Karneval show 15:00
17.2.2019 Slaný Městské centrum Grand Karneval show 15:00
24.2.2019 Klášterec nad Ohří KD Karneval show 15:00
8.3.2019 Smržovka Parkhotel Taková jsem já Hanka Křížková 19:00
9.3.2019 Smržovka Parkhotel Karneval show 15:00