Hanka Křížková & band Martina Kumžáka

Nabízíme vám spojení dvou nej. První nej je jedna z našich nejlepších zpěvaček a druhé nej je devítičlenné těleso jednoho z našich nejlepších muzikantů Martina Kumžáka. Koncert plný energie, citů i humoru má obrovský úspěch po celé naší republice.

Zpívat ve své první kapele, jazzrockové skupině Rotor, v rodných Strakonicích. V roce 1982 poté nastoupila na profesionální dráhu hostováním v karlovarské skupině Metronom. V letech 1984 - 5 spolupracovala s Příbramským Big Bandem a v roce 1986 - 7 vystupovala jako host v programu Petra Kotvalda. Mezi lety 1988-93 spolupracovala s Karlem Černochem. V roce 1988 získala Bratislavskou lyru, Cenu diváků a Cenu novinářů. S komponovaným pořadem vystupovala také v zahraničí. V roce 1995 nastal zlom v Hančině kariéře, když byla obsazena do úspěšného muzikálu Drákula. Poté již přicházely další muzikálové nabídky od těch nejlepších produkcí. Ovšem její srdeční záležitostí zůstal šanson, swing a blues.

 

TAKOVÁ JSEM JÁ

Hanka Křížková

Hudební pořad o jedné z našich nejlepších muzikálových, swingových a šansonových zpěvaček. Pořad plný písní, vyprávění, promítání fotografií ze života zpěvačky a jednoho překvapení. Večer plný humoru a dobré muziky s laskavou, energickou, usměvavou dámou, která to umí rozbalit.

Doba trvání 90 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZLATÉ EVERGREENY 70-80

Večer plný těch nejhezčích písní, které snad zná a brouká si každý. Hudební perly z let dávno minulých, v podání Superstar Zbyňka Drdy a členů hudebního divadla Hnedle vedle zaručeně zahřeje nejenom starší diváky. Písně, které jsme vybrali, jsou doslova nesmrtelnými hity.

Pořadem se jako šňůrka od staré krabice s fotkami prolíná promítání tematických fotografií z dob, ve kterých se dané písně hrály. Účinkují: Zbyněk Drda, Tomáš Barták, Michaela Růžencová, Jan Zemene, Nikola Jiránková, Marcel Herink.

Pořad lze též objednat na večírky, plesy, oslavy, společenská setkání, open air akce, slavnosti.

Doba trvání 90 minut /lze pokrátit/. 

 

 

 

 

PEPA A PEPA

Skvělý zábavný pořad s bavičem originálního humoru. Bavič a profesionální hypochodr se svěří se vším, co má na srdci a není to jen šelest. Přístup Pepy Náhlovského k životu a všemu okolo nás je svérázný a swingové písničky v podání folkového dua Pepa Štross a syn jen umocňují bezva večer.

Doba trvání 90 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARÁ DÁME VAŘÍ JED

Hrají: Lilian Malkina, Naďa Konvalinková, Jan Zadražil Režie: Lída Engelová

Poněkud nečekaná, ale velice současná černá groteska o dámě, která už je natolik stará, že by neměla stát v cestě zlotřilostem svého synovce a jeho kumpánů. Přesto jednoho dne vezme osud do vlastních rukou a začne jednat. Stará dáma vaří jed je humoristický román o vážných věcech. Důchodkyně Linnea Ravasková, vdova po chrabrém finském plukovníkovi, je už tak stará, že je nejvyšší čas, aby přestala stát v cestě svému nepříliš úspěšnému synovci. Je přece přirozené, že kvůli němu opustila svůj byt v centru Helsinek, že mu dává skoro celý důchod, že mu obětuje celý svůj život! Jednoho dne se ale stará paní vzbouří.

 

 

 

 

HUDBOU K SRDCI

Jedinečná nabídka vánočního pořadu Hudbou k srdci. Vítěz třetí řady Česko hledá Superstar - ZBYNĚK DRDA a držitelka ceny Anděl naděje - HELENA HAMPLOVÁ Vám představují vánoční program plný světových a českých duetů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAK DNES U VÁS

Návštěva tria Lili, Iva a Tom u vás, tak by se dal nazvat pořad „Tak dnes u vás“. Dámy to nerady slyší, ale jsou velice vtipné a mají co říci. Hodina a půl zábavy s hity v podání Tomáše Bartáka zaručeně pobaví. Někteří lidé mají dar popsat vše okolo sebe s nadhledem a vtipem. To je případ i Lilian Malkiny a Ivy Hüttnerové. Vyprávění o životě a historky z něj jsou zárukou dobré nálady. Úsměv je lék a tyto dámy jsou nejšťastnější, když se loučí se spokojenými a rozesmátými diváky.

Délka pořadu bez přestávky 90 min.

 

 

 

 

 

 

 

 

SE MNOU SI PÍSEŇ BROUKEJ

Velmi oblíbený zábavný pořad s Petrou Černockou, Jiřím Pracným a Tomášem Bartákem. Málokdo ví, že zpěvačka, jež zpívá od svých patnácti let, je velmi vtipnou ženou, která má zdravý životní nadhled a dokáže vtipně okomentovat snad úplně vše. Pořad je plný nejznámějších hitů jako např. Ovečka, Koukej se mnou si píseň broukej, Náklaďák, Mississippi, Hádej mámo, Krásná a hloupá, Svatební, Jednou otevřu si cukrárnu, Saxana, Vrať mi zpět svůj smích a další. Pořadem provází principál divadla Tomáš Barták. Na scéně projekce. Pořad trvá 100 minut.

Video:

https://youtu.be/WRKebCtNrAg

 

 

 

 

 

 

DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ? IVO! S PRAVDOU VEN!

Velmi oblíbený a nejhranější pořad s Ivou Hüttnerovou a Tomášem Bartákem. Zábavný pořad plný hezkých písniček a hodně veselého vyprávění. Iva je neuvěřitelnou vypravěčkou a to diváci vždy oceňují bouřlivým potleskem. Pořad, který se opírá o kontrast starých a nových časů. Střet obou světů ve velmi originálním podání skvělých protagonistů. Humor a legrace je koření života. To už se říkalo za našich babiček. O správně kořeněný večer se budou snažit ze všech sil Tom a Iva. Doba trvání 90 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA TO VEMTE JED

Věčně usměvavá a optimisticky naladěná česká herečka Naďa Konvalinková rozzáří každé jeviště. V našem pořadu poradí, jak na diety, povypráví o svých začátcích u divadla i filmu, manželství s Oldřichem Kaiserem, kamarádství s Jiřím Lábusem a Květou Fialovou. Lilian Malkina, ačkoliv o generaci starší, se nenechá se svou energií a svým hereckým vyprávěním zastínit. S nadsázkou a svým nasazením se ráda podělí o to, jaké je hrát v Rusku, o procestování celého světa, o Koljovi a cestě k nám a životě v Čechách. No a ten nejmladší Tomáš Barták pořad celý moderuje a zazpívá několik písní, které obě dámy mají rády. Mimochodem během svého přátelství a hraní spolu se z těchto lidí stala neřízená trojka, která rozesměje a potěší opravdu každý sál. Délka představení 90 minut.

 

 

 

KRÁLOVŠTÍ TRUBAČI

Chcete z vaší akce udělat slavností chvíli, potřebujete zahrát fanfáry? Naši profesionální trubači jsou připravení s tím nejzajímavějším ze světových i pohádkových fanfár. Stačí zavolat a z vaší radnice, věže či jeviště se ozvou slavnostní tóny našich kostýmovaných trubačů. Lze dohodnout i koncertní verzy. S našimi pěti trubači bude mít vaše akce ten správný glanc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ

Velmi úspěšný, zábavný písničkový pořad našeho divadla s těmi nejznámějšími hity dob minulých. Písničky jako Tereza, Život je jen náhoda, Pramínek vlasů, Dva roky jezdím bez nehod, Včera neděle byla, Kočka na okně a podobné vždy pohladí duši. Tomáš Barták je komik a pořadu dává ten správný rozměr svými komentáři a skeči. Diváky celé představení provází obrázky promítané na zadní projekci, které jsou součástí soutěže o hezkou cenu. Vřele toto představení doporučujeme nejen pro seniory. Délka pořadu 90 - 100 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

S KAMARÁDEM DO DEŠTĚ

Lukáš Vaculík byl a je idolem žen a dívek. Čím přitahuje, jaký je, co má a nemá rád? Vše v našem pořadu! Málo kdo ví, že Lukáš je velmi vtipný vypravěč. Diváci jsou vždy velmi mile překvapen. Jitka Sedláčková je komik v sukních, dramatická herečka, moderátorka, pedagožka, ale hlavně neřízená střela. Tomáš je herec, zpěvák, režisér a improvizátor. Tato kombinace osobností je záruka velké legrace a pohody. Jestli jste o nich ještě něco nevěděli, tak s nadsázkou vězte, že bulvár je proti nám hadr. Tady se dozvíte víc než dost. Délka pořadu 90 minut. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lilian Malkina - HEREČKA NA EXPORT

Zábavný pořad Tomáše Bartáka s herečkou cizokrajného jména, Lilian Malkina. Lilian se u nás proslavila rolí babičky v oskarovém filmu Kolja. V Česku hraje divadlo a natáčí filmy již 25 let. Dozvíme se s humorem, jakou životní cestou si prošla jedna z nejvýraznějších evropských hereček, která vlastní několik cen za filmové a divadelní role. V pořadu krásné melodie, písně i tance různého charakteru a původu. Lili je dáma s neuvěřitelnou energií, temperamntem, láskou v srdci, která umí pohladit po duši a hlavně rozesmát. Přijměte pozvání na večer plný pohody a legrace. Délka pořadu 90 minut.

Video:

https://youtu.be/OwQGpz2uwrw

 

 

 

 

Helena Maršálková, Marcela Voborská

JAK JE NEZNÁE

Zpěvačky legendárního  PACIFIKU Helena Maršálková, Marcela Voborská a Ondra Paska, Tomáš Suchomel qvartet, který se umí postarat o zaručený muzikantský zážitek. Krásné písničky, jako například Karlínský nábřeží, Jaro nad Bretaní, Džínová láska, Řetízek, Boty tlačí nás to je jen zlomek toho, co v tomto úžasném večeru diváci uslyší. Délka pořadu 90 minut.

Video:

https://youtu.be/K_mlVidocGY

 

 

 

 

 

 

 

 

DR(O)BEČKY JEDNÉ HEREČKY

Další večerní pořad plný legrace, pohody a bezva muziky. Dalším hostem v řadě úspěšných pořadů je Naďa Konvalinková. Žena neuvěřitelného elánu, humoru a smíchu, který rozdává plnými hrstmi. Diváci se dočkají vyprávění neuvěřitelných historek a budou také poučeni jak na dietu a přípravu dobrých a přitom zdravých pokrmů. Hrají: Naďa Konvalinková, Tomáš Barták. Délka trvání 90 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TONKA ŠIBENICE

Smích i slzy v neskutečném příběhu, který se opravdu stal. Dcera pražské galerky na miskách vah. Pravdivý příběh známé prostitutky v režii Jaroslava Duška. Hra Tonka Šibenice vznikla na motivy hry Miloše Macourka, Racajda, a vypráví o Antonii Havlové, několikrát soudně trestané prostitutce. Ta strávila noc s příšerným vrahem Prokůpkem před jeho oběšením, aby splnila jeho poslední přání. Jde o komorní veseloherní příběh. Neuvěřitelné. A přitom jde o skutečnou postavu pražské galerky tehdejší doby. Diváci se stávají při tomto představení nebeským tribunálem, který zemřelou Tonku buď přijme do nebe, nebo odsoudí do pekla. Vyprávění jejího životního příběhu není jen svědectvím doby, ale také připomenutím, že nelze nikoho soudit, když neznáme pozadí jeho činů...Hrají: Tonka Šibenice - Jitka Sedláčková, anděl strážný - Iveta Dušková, Režie: Jaroslav Dušek

Videohttps://youtu.be/zsgvWBwV_XI

 

 

VÁNOČNÍ SEN

Vánoční koncertní pořad plný vánoční pohody se Superstár Zbyňkem Drdou, Tomášem Bartákem, Danou Vajcovou Herzigovou a dalšími členy divadla. Ty nejhezčí vánoční písně a skladby v podání členů našeho divadla. Zazní písně: Nesem vám noviny, Štěstí zdraví, Jsou svátky, Veselé Vánoce, Rolničky, Purpura a další krásné vánoční hity. Koncertní představení se velmi hodí i do kostelů a chrámů. Délka trvání 100 minut.

 

                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

DÁMA Z MALÉ ULICE

Jedna z nejlepších a nejobsazovanějších českých hereček Jaroslava Obermaierová. Tato rodačka z Prahy spatřila světlo světa v roce 1946. Už od útlých dětských let se zamilovala do baletu. A tak se na jevišti objevila už v 10 letech. Bylo to v Národním divadle, kde tančila v operách a baletech. Baletu zanechala a začala se zajímat o herectví. Když se rozhodovala kam jít po střední škole, tak jednoznačnou její volbou byla DAMU. Tam během studia hrála ve snímku SOUHVĚZDÍ PANNY. Zde se objevila na tu dobu ve velmi odvážné erotické scéně, která jí přinesla úspěchy. Stala se hojně obsazovanou herečkou a ztvárnila mnoho rolí v divadle i ve filmu. Dětství, první lásky, herecké začátky, životní prohry, milostné pletky i hvězdné chvíle, houbaření, diety. To vše s písničkami a nadsázkou v další talk show Tomáše Bartáka. 90 minut skvělé zábavy.

 

 

ÚSMĚVY IVA ŠMOLDASE

Ivo Šmoldas a Pepa Štross je dvojice, která zaručuje zábavu na originální úrovni. Téměř dvě hodiny o obyčejných věcech a situacích, ale originálním pohledem Iva a Pepy. Dopřejte divákům rozhýbat bránice a pobavit je dobrou muzikou swingujícího poety Pepy Štrosse a překladatele, básníka, scénáristy, kulturního publicisty, moderátora a profesionálního glosátora PhDr. Iva Šmoldase. Pořad trvá 105 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MDŽ - MEJDAN DÍVEK A ŽEN

Další ze zábavných pořadů Toma a Dany. Tentokrát je to originální oslava Mezinárodního dne žen. Jenže! Jak bude pět Tom ódy na ženy a jejich přednosti a ctnosti? Svým způsobem, to je jasné. Nápad je tu a rázem je o zábavu s krásnými písničkami postaráno. Hostem pořadu může být Yvonne Přenosilová, Hana Křížková, Pavlína Filipovská, Petra Černocká nebo Pavlína Senič. V pořadu zazní ty nejznámější hity opěvující ženský půvab a krásu. Hrají a zpívají: Tomáš Barták, Dana Vajcová Herzigová a členové HD Hnedle vedle. Délka trvání 100 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

O SEXU PŘEVÁŽNĚ NEVÁŽNĚ

Velice úspěšný a humorný pořad. Jde o poutavé, rozhodně poučné, ale také nesmírně humorné vyprávění scének z lékařské praxe známého sexuologa Radima Uzla, které je protkáno písničkami, osobitým humorem a básněmi Villona, Preverta a Kainara v podání svérázného Pepy Štrosse. Zažijete minimálně dvě hodiny vkusné zábavy, humoru, ale i ponaučení na ještě donedávna tabuizované téma. Doba trvání 105 minut.