Časy začátků jsou informativní. Přesné časy najdete u pořadatelů.

město místo představení čas
Stráž nad Ohří Hřiště Den dětí ?
Krásný Les Hostinec Zlatý Klas Den dětí 15:00
Pchery Hola, hola škola volá 9:30
Droužkovice Hola, hola škola volá 16:00:00
Klášterec nad Ohří Zámek Hola, hola škola volá 16:00
Zbuzany Mateřská škola Hola,hola škola volá 16:00
Kadaň ZŠ Hvězdička Hola, hola škola volá ?
Kralupy nad Vltavou MŠ - E. Beneše Kralupy nad Vltavou 10:00
Přibyslav Hola, hola škola volá 15:00
Klášterec nad Ohří Letní kino Ahoj prázdniny 16:00
Klášterec nad Ohří Letní kino Večer pod lampiony 18:00
Klášterec nad Ohří Letní kino /Pod/vodnická pohádka 17:00
Dolní Benešov zámecký park Co je toto táto? 17:00
Skotnice hospoda Skorotín Co je toto táto? 17:00
Vedrovice muzeum Co je toto táto? 17:00
Klášterec nad Ohří Letní kino SUPER DEN pro Františka 13:00
Spálené Poříčí náměstí Hodinka zpívání 17:00
Chomutov Letní kino Co je toto táto? 10:00
Tábor - Klokoty náves O šípkové Růžence ?
Tábor - Klokoty náves Hrátky s Tomem ?
Tábor - Klokoty náves Staropražští pardálové ?
Krásný Les Před hospodou Zlatý Klas Tancohrátky s Hnedle vedle 17:00
Klášterec nad Ohří Letní kino Tancohrátky s Hnedle vedle 17:00
Kadaň Františkánský klášter Pohádkové zpívání 16:00
Klášterec nad Ohří Zámek Města čtou 17:00
Klášterec nad Ohří Letní kino Večer pod lampiony 18:00
Sadov hříště TJ Sokol Sadov Dětský kabaret 14:30
Brnany Základní škola Zahájení školního roku. 13:00
Praha OC Harfa Hrátky s Tomem  
Nejdek ZŠ Karla IV. Hola, hola škola volá 8:40:00
Chomutov ZŠS a MŠ Palachova Hola, hola škola volá 9:15:00
Sezimovo Ústí MEXUS Hola, hola škola volá ?
Milíkov náves Dětský kabaret  
Klášterec nad Ohří Letní kino Už je tu škola! 17:00:00
Žatec Kamarád Lorm zahrada Svěz bez hranic 10:00:00
Smržovka Parkhotel Na to vemte jed! 19:00:00
Sokolov DDM Pohádkové zpívání ?
Rýžoviště KD To je ten song 17:00
Heřmanův Městec náměstí Dětský kabaret ?
Kostelec nad Ohří To je ten song! To je ten song!  
Chomutov ZOO Den zvířat 11:30
Žlutice KD Music párty 16:00
Otvice KD Staropražští pardálové 17:00:00
Kadaň KD Střelnice Strašidlácká párty 15:00:00
Litoměřice Kulturní dům Princeznovský bál ?
Smržovka Parkhotel Z pohádky do pohádky 15:00
Dobrá Voda u Hořic KD Vánoční show 17:00:00
Peruc   Karneval show  
Klášterec nad Ohří Zámecký park Rozsvícení vánočního stromu 13:00:00
Nejdek MŠ Husova Vánoční mikulášská show 9:30:00
Senomaty KD Vánoční mikulášská show 17:00:00
Bratřínov Hospoda Vánoční mikulášská show ?
Chomutov Vánoční stan na náměstí Vánoční příběh 10:30:00
Cheb náměstí Čertoviny Hnedle vedle ?
Jirkov Jirkovské městské divadlo Vánoční show 10:15:00
Velké Popovice Sokolovna Vánoční show 16:00:00
Žatec Chrám Panny Marie    
Chomutov Vánoční stan na náměstí Pohádkové Vánoce 10:30:00
Chomutov Vánoční stan na náměstí Ta naše písnička česká /Vánoční/ 15:00:00
Nelahozeves Vánoční show 9:30:00
Plzeň 51. MŠ Plzeň Karneval show 9:00:00
Plzeň 57. MŠ Nad Dalmatinkou Rozsvícení vánočního stromu 16:00:00
Kadaň KD Střelnice Vánoční show 17:00:00
Chomutov Vánoční stan na náměstí Jak to bylo s Ježíškem 10:30:00
Krásný Les Kostel sv. Petra a Pavla Zlatá neděle 16:00:00
Chomutov Vánoční stan na náměstí Jednou v roce na Vánoce 15:00:00
město místo představení čas
Kralupy nad Vltavou KSSK Vltava Karneval show 16:30:00
Rumburk KD Střelnice Karneval show 15:00:00
Březová Multifunkční centrum Masopust 16:00:00
Nejdek MŠ Husova Karneval show 9:30:00
Tochovice Kulturní dům Karneval show 15:00:00
Slaný MC Grand Karneval show 15:00:00
Praha MŠ Hroncova Z pohádky do pohádky 9:30:00
Praha MŠ Hroncova Z pohádky do pohádky 10:30:00
Plzeň 51. MŠ Plzeň Z pohádky do pohádky 9:00:00
Nelahozeves Hola hola škola volá 16:00:00
Praha MŠ Hroncova Hola, hola škola volá 17:00:00
Cheb MŠ 29. dubna Hola, hola škola volá 16:00:00
Plzeň 57. MŠ Zahradní slavnost 16:00:00