VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ VZDUCH

Dětský hudební kabaret o zdravém životním stylu.
Tom ví, jak na to. Pohyb, hygiena, zdravá strava, to je oč tu běží. Ty nejznámější rytmické pohádkové a dětské písničky pro zdravý.

80 minut.

HEIDI KIDS SHOW

Zábavný pořad s Heidi Janků pro celou rodinu. Rytmická muzika, tanečky, soutěže, legrace a legendární písnička „Když se načančám/ to je pořad „HEIDI KIDS SHOW“. 60 minutový program pro děti a jejich rodiče. Program může být rozdělen do dvou částí.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=1uni89qBEcE

 

MAXPARÁDA

Zábavný animační pořad pro děti, je vhodný nejen pro období karnevalů, ale díky své kouzelné a hravé koncepci a originálním univerzálním kulisám, je také ideální pro nejrůznější dětské akce po celý rok. Kouzelník MAX a jeho kamarádka Jája si ve svém pořadu MAXPARÁDA společně s malými kamarády užijí mnoho legrace. Ve 120 minutové show se naučí čarovat, zasoutěží si v různých zábavných hrách a samozřejmě nechybí dětská diskotéka s originálními tanečky. Magie je Maxovo velikou zálibou. Kouzlením se zabývá od svých 12 let. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. V kouzelnických začátcích byli jeho vzory světoví mágové David Copperfied, Hans Klok, Siegfried a Roy, The Pendragons a mnoho dalších. V současné době se však snaží jít vlastní cestou, kdy si vytváří svůj osobitý styl a vymýšlí originální magické prvky. S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice a na Slovensku.  Rád svým vystoupením baví děti i dospělé publikum. Každoročně připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty nejen z řad společností a firem, kulturních domů, škol a školek, ale také soukromých rodinných oslav.

 

MAXOVO KOUZLOVÁNÍ

Speciální zvýhodněnou nabídku pro doplnění programu vaší poutě, oslavy, festivalu, narozeninovou párty . Jedná se o balíček kouzelnického vystoupení ve spojení s animační minidisco show. Délka pořadu je 65 minut. Magie je Maxovo velikou zálibou. Kouzlením se zabývá od svých 12 let. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. V kouzelnických začátcích byli jeho vzory světoví mágové David Copperfied, Hans Klok, Siegfried a Roy, The Pendragons a mnoho dalších. V současné době se však snaží jít vlastní cestou, kdy si vytváří svůj osobitý styl a vymýšlí originální magické prvky. S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice a na Slovensku.  Rád svým vystoupením baví děti i dospělé publikum. Každoročně připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty nejen z řad společností a firem, kulturních domů, škol a školek, ale také soukromých rodinných oslav.

 

MAXOVY ČERTOVINY

Dvouhodinový zábavný animační pořad MAXOVY ČERTOVINY je ideální tip pro vaši předvánoční akci. Čertík Max si v předvánočním období s dětmi užije opravdové Čertoviny. Pro malé kamarády je připraveno mnoho legrace, naučí se čarovat, zasoutěží si např. v pohádkovém kvízu, prolezou pekelným tunelem nebo budou dovádět jako správní čertíci při pekelné diskotéce. Během programu společně s kouzelníkem Maxem vystupuje hodný andělíček. 

Magie je Maxovo velikou zálibou. Kouzlením se zabývá od svých 12 let. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. V kouzelnických začátcích byli jeho vzory světoví mágové David Copperfied, Hans Klok, Siegfried a Roy, The Pendragons a mnoho dalších. V současné době se však snaží jít vlastní cestou, kdy si vytváří svůj osobitý styl a vymýšlí originální magické prvky. S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice a na Slovensku.  Rád svým vystoupením baví děti i dospělé publikum. Každoročně připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty nejen z řad společností a firem, kulturních domů, škol a školek, ale také soukromých rodinných oslav.

 

CO JE TOTO TÁTO?

Malý naučný písničkový kabaret Toma a jeho dcery Kačenky o tom, co se má a nemá. O tom, co se může a nemůže, kam se může a nemůže a tak dále. Zkrátka, že pravidla nejsou od toho, aby nám přikazovala a zakazovala, ale aby nás chránila. V pořadu písničky z filmů a pohádek. 50 minut.

 

 ZPÍVACÍ PÍSNIČKY - Jana Rychterová

Písničky Jany Rychterové jsou určené ke zpívání, tancování, pobavení. Občas i k nějakému tomu poučení, ale to děti nemusejí vědět. Jana zpívá pro děti už dlouho, skládá písničky o tom, co děti zajímá - o sportech, o zvířátkách, o smíchu, o dobrotách, zkrátka o všem možném. A díky těmto písničkám vznikly pořady pro děti i celé rodiny, kde se kromě zpívání tancuje, soutěží a dělají blbiny. Pak je tu ale i pár písniček o češtině či dopravní výchově, ty se zase zužitkují ve školách a školkách. Jana je moderátorkou Rádia Junior, jedné ze stanic Českého rozhlasu, která se cíleně věnuje dětem. Pokud se chcete dozvědět víc, vítejte na stránkách, rozhlížejte se, poslouchejte.

Doporučené pořady: ZPÍVACÍ PÍSNIČKY, ČERTOVSKÁ OSLAVA, KARNEVAL S JANOU RYCHTEROVOU, ČARODĚJNICE, PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_7RxihST3WQ

 

ZVĚŘINEC - Yellow Sisters

Projek ZVĚŘINEC Yellow Sisters je věnován dětem a jejich dospělákům. Tentokrát Yellow Sisters řádí s písničkami o zvířatech a nejen o nich. Pořad je plný pestrobarevných písniček, ukolébavek a říkanek, kde si přijde na své každý člen rodiny. Doporučujeme užít si na plný pecky 60 minut zábavy s volkální partičkou prima holek a jednoho rošťáka.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=F-ZVMKCBcZg&list=PLMTe_khdM6RaflT7HpsxVBVDSef69ZcMi&index=1

 

STRAŠIDLÁCKÁ PÁRTY

Dětská show plná písniček, soutěží, dětí v maskách strašidel. K programu může být připojeno dlabání dýní, strašidelné malování na obličej, strašidelný skáckací hrad, vyhodnocení nejlepších strašidelných masek. 

120 minut.

 

 

MUSIC KARNEVAL

Dětský karneval, který má opravdu šťávu. Naše divadlo již pět let uvádí velmi úspěšnou KARNEVAL SHOW. Po dlouhých úvahách, co nového, je tu krásný dárek pro naše malé diváky v maskách. Zbyněk Drda, Tom Barták, Dana Vajcová a spousta ptákovin s maskami. Spolupráce se Zbyňkem otevřela mnoho možností a zde je fantastická show, plná živě zpívaných písniček s naší SUPERSTAR. Soutěže a spousta super muziky. Vyhlášení masek, ceny v ceně pořadu.

Délka pořadu 120 minut.

 

DĚTSKÝ KABARET

Návrat velké dětské show. Naše divadlo bylo na žádosti pořadatelů a k velké radosti nuceno obnovit jeden z nejhezčích pořadů. Tom a jeho kamarádi mají pro své kamarády připraveno spoustu písniček, legrace a soutěží, které nenechají žádné dítě sedět. Ty největší hity jako např.: Mach a Šebestová, Pramen zdraví, Saxana, Hlupáku najdu tě, Statistika, Včelka Mája, Čaroděj dobroděj a další. Neuvěřitelná pohoda a legrace s největšími hity české dětské písničky. Představení je vhodné pro městské slavnosti, festivaly, open air akce, dny dětí, poutě a podobně. Délka pořadu od 50 do 90 minut. Představení lze rozdělit i na dvě části po 45 minutách.

 

SENZA MUSIC PARTY

Divadlo Hnedle vedle přichází s opravdovou bombou! Dětské písničky v podání supertár Zbyňka Drdy a členů hudebního divadla Hnedle vedle. Zaručené hity roztancují a pobaví všechny bez rozdílu věku. V pořadu zařazené nové písničky z pohádek Tři bratři, Láska rohatá, Tajemství staré bambitky a podobně. No a mezi písničky vždy zaplete Tom ty své ptákoviny v podobě skečů o čemkoli, co ho napadne a čím ho vyprovokují malí i velcí diváci. To je potom veliká show. Na žádost pořadatele můžeme zařadit celou minioperku Karkulka. Představení je vhodné pro městské slavnosti, festivaly, open air akce, dny dětí, poutě a podobně. Pořad lze rozdělit do dvou 45 minutových částí. Délka pořadu 90 minut.

 

SAXANA JE HNEDLE VEDLE
Saxana je nejznámější čarodějnicí, která to umí s dětmi. Petra Černocká dlouhodobě spolupracuje s naším divadlem a hraje v představení „Se mnou si píseň broukej“. Protože je také skladatelka písniček pro děti, připravili jsme pořad právě pro ně. Představení plné legrace a hezkých písniček s Petrou, Jiřím Pracným, Tomášem Bartákem a členy pěvecké skupiny KIKSVOCAL. Představení je vhodné pro městské slavnosti, festivaly, open air akce, dny dětí, poutě a podobně. 90 min. 
Video:
 
 

HRÁTKY S TOMEM

Představení pro nejmenší diváky. Show pro MŠ a I. stupeň ZŠ. 60 minut plných písniček a klauniád s Tomem a jeho lotrovinami, které děti tak milují. S dětmi se podíváme nejen do pohádkového světa, ale i za zvířátky. Představení velmi pochválili inspektoři České školní inspekce, kteří byli na představení v MŠ v Mělníku. Vřele ho doporučují. Představení se hodí nejen do divadel ale i na zahrady.
Délka trvání 45 - 60 minut.
 

HODINKA ZPÍVÁNÍ

Hudebně zábavný pořad pro děti s těmi nejhezčími písničkami Jaroslava Uhlíře, Zdeňka Svěráka  a dalších. Pořad je malým kabaretem písničkového klauna a diváků. Klaun Tom si tentokrát s dětmi zahraje na učitele a vyzkouší je z různých vědomostí. Nová role Toma přivede do několika neřešitelných, legračních situací. Děti si spolu s Tomem zazpívají ty nejhezčí hity nestorů české dětské písničky např.: Statistika, Není nutno, Hlupáku najdu tě, Kočka na okně, Mach a Šebestová, Pramen zdraví a další. Doba trvání 60 minut.

Video: https://youtu.be/PKW9JJJ6Uj0

HOLA, HOLA ŠKOLA VOLÁ!
 
Loučení s předškoláky v mateřské škole či vítání prvňáčků na základní škole - to jsou dvě důležité chvíle v životě našich dětí, které je třeba náležitě oslavit. Při té příležitosti uvádí naše divadlo již pět let velmi úspěšný pořad plný legrace, písniček o škole a loučení se školkou. Program je variabilní, jeho součástí může být vystoupení žáčků, pasování dětí na školáky králem Krlem IV.. Zpříjemníme dětem tento velký životní krok. Školáčci za odměnu dostanou křížovku našeho divadla a písničku Hola, hola škola volá. S divadlem Hnedle vedle je legrace i ve škole.
Délka pořadu 60 minut.
 
 Z POHÁDKY DO POHÁDKY
Divadelní klauniáda pro malé i velké diváky. Potulný komediant Tom a jeho vyprávění s pohádkovými živě zpívanými písničkami. Máte rádi legraci, zpíváte? Pokud ano, pojďte s námi do pohádky a přemožme společně ukrutného draka. Hodinová klauniáda vhodná pod letní širé nebe, nádvoří zámků či hradů, náměstíčka, návsi, ale hlavně do divadel, kin a kulturních domů. Jedno z nejhezčích a nejhranějších představení divadla Hnedle vedle.
Hraje a zpívá Témáš Barták
Délka trvání 60 minut.
 
ETIKETON

Trenažér chování ve společnosti

Představení určené pro žáky 3. až 9. tříd ZŠ. Dnešní mladí lidé dávají přednost světu mimo realitu. Přicházejí tak o kouzlo setkávání a přímé komunikace. S tím ale přichází veliký nešvar. Mladí se neumí orientovat ve společnosti a základy etiky a slušného chování jim začínají být cizí. Pořad Etiketon se snaží přiblížit kouzlo setkávání a jeho řád a zvyklosti. Jak se chovat v restauaci, divadle, komu podat ruku a koho jak oslovit? To vše v našem pořadu, a to na vlastní kůži. Představení je interaktivní a žáci se podílí na jeho průběhu. Doba trvání 50 minut.

 

ZÁMECKÁ POHÁDKA

Tomášovo další pohádka je o lidských vlastnostech, které nám stěžují život. Příběh se odehrává na starém zámku, kde panuje zlý knížepán. V pohádce našeho knížete potrestají a vychovají lesní strašidla bludička a hejkal. V příběhu uslyšíte hudbu a písničky, které Tom napsal jen pro tuto pohádku. Jako v každé hnedlevedlácké pohádce budou opět děti zapojeni do našeho divadla a zahrají si s Tomem. Lakota, lež, závist, zlost a hloupost se v dobré obrátí a to ještě s legrací. Doba trvání 60 min.

 

PRVNÍ POMOC? POMOC!

Nejúspěšnější výukový pořad našeho divadla pro ZŠ. První vzdělávací pořad, který zábavnou formou prozradí ty nejdůležitější informace z oblasti první pomoci. Hostem pořadu je opravdová zdravotní sestra ARIP, která společně s herci divadla poradí, jak se zachovat při záchraně života. Všichni víme, že vybaveni základními znalostmi o první pomoci můžeme zachránit lidský život. Nenechte si pořad vhodný pro první i druhý stupeň ZŠ ujít. Pro velký úspěch nabízíme i druhý díl!!! Hrají a zpívají: Tomáš Barták, Kamila Špatná, zdr. sestra ARIP

Video: https://youtu.be/bmCkOXFbxpU

 

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA

Pohádková klauniáda o princezně, kterou zaklela zlá sudička. Ať se v království snažili, jak se snažili, princeznu nezachránili. Kdo ji zachrání? To vše v našem vyprávění plném písniček o Růžence a jejím princi. Neuvěřitelné umění Tomášovo improvizace s dětskými herci vybranými z hlediště je opravdovým uměním. Doba trvání 50 min.

 

MUZIKHRÁTKY SE ZVÍŘÁTKY

Představujeme Vám písničkové představení o zvířátkách. S legrací a písničkami se podíváme na český dvorek, do lesa a k rybníčku. Je až neuvěřitelné, kolik je složeno písniček o zvířatech. Je jich tolik, že je ani kamarád Tom nemůže všechny zazpívat. Představení se setkává s vřelým přijetím jak u dětí, tak u dospělých. Doba trvání 60 minut.

 

HVĚZDA VÁNOC

Zbyněk Drda, Tomáš Barták a členové dětské skupiny KIKSVOCÁL v báječném dětském vánočním pořadu plném legrace a pohody. V pořadu zazní ty nejkrásnější tradiční, ale i popové vánoční písně. Dále se dozvíme, co vše se může o těch nejkrásnějších svátcích stát! Rádi poradí a s humorem prozradí Tom, Zbyněk a jejich kamarádi z divadla Hnedle vedle. Možno na konec zařadit i Mikulášskou nadílku. Doba trvání pořadu 90 min.

 

VÁNOČNÍ SHOW

Před Vánoci se Tom a jeho kamarádi opravdu nezastaví. Jezdí za dětmi se svým originálním pořadem, který je plný legrace a vánoční pohody. O tom, že je pořad velmi oblíbený, svědčí kalendář akcí. Dlouho dopředu je tento pořad objednáván. Prostě se nezastavíme! Tento pořad měl úspěch všude, kde se hrál, a to nejen díky legraci, ale i díky krásným vánočním písním, které umí přispět ke skvělé atmosféře. Pořad je možné uvést jako báječnou Mikulášskou nadílku. Délka pořadu 90 minut.

 

/POD/VODNICKÁ POHÁDKA

Další z řady pohádkových klauniád, ve které řádí klaun Tom jako vodník. Vodník tentokrát zavede děti do mokrého světa, plného ryb, žab a nasbíraných dušiček. V pohádce zazní písničky, které se k rybníkům, řekám a tůním velmi pojí. Klauniáda je určená pro celou rodinu, baví se při ní jak dětičky, tak rodiče i prarodiče. Představení trvá 60 minut.

 

KARNEVAL SHOW

Pořad plný bezprostředního humoru, dětských písniček, soutěží a řádění s Tomášem a jeho kamarády. Písničky, které Tomáš se svými kamarády zpívá, všichni známe (Mach a Šebestová, Hlupáku najdu tě, Saxana, Statistika, Hajný je lesa pán, Vařila myšička kašičku, Mašinka, Včelka Mája, Perníková chaloupka, Buchet je spousta a další). Pokud si pořadatel přeje, Tom vyhlásí i ty nejhezčí masky. Pořad trvá 105minut.