Zde si můžete přečíst to, co nám napsali diváci či pořadatelé. Pokud chcete napsat pár řádků, zašlete nám je na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo FB. Budeme rádi a vystavíme je v této rubrice.

__________________________________________________

Zaslali jsme našim nejčastějším spolupracujícím pořadatelům dotazník. Zde se můžete seznámit s výsledky. Máme radost a doufám, že Vás nezklameme.
Dotazník: http://www.hnedlevedle.cz/…/Dotazn%C3%ADk%20po%C5%99adatel%…

 ___________________________________________________

Dnes přišel krásný e-mail. A právě takové věci mě ženou dál. Váš Tom.
Přečtěte si:
Dobrý den pane Bartáku,
musím se s Vámi podělit o suprové ohlasy z naší narozeninové oslavy. Všichni odcházeli domů ( i morousové a suchaři) s veselou náladou a širokým úsměvem, ani jedno oko nezůstalo suché. Všichni se moc smáli a pobavili. Váš humor je lék a měl by se ordinovat alespoň jako antibiotika v současné době.
I 90 letý pradědeček jedné naší malé slečny nám přišel říct, že se už dlouho tak dobře nezasmál a nepobavil. Je to úžasné, jak umíte rozdávat radost a dobíjet lidem baterky. 
Na Vaší říjnové klauniádě Z pohádky do pohádky u nás na Ostrově v H.Brodě jsme zapracovaly, abychom vás mohly zase vidět a pořádně se zasmát a odreagovat.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji jen to dobré.
Za MŠ Příčná Havlíčkův Brod zdraví Jana Tesárková, vedoucí učitelka školy.

__________________________________________________________________ 

Dobrý den, dnes jsme zúčastnili Vašeho divadelního  představení "Muzikrátky se zvířátky" a musím říct, že bylo OPĚT SUPER!!!!
Děkujeme.
Mám dotaz ohledně akce "SENZA MUSIC PÁRTY". Myslíte si, že by bylo reálné se na akci domluvit v lednu 2017, i když jsme až z Orlové?
Děkuji za odpověď, Mgr. Denisa Heinzová.
ZŠ Mládí Orlová Lutyně.

___________________________

Orlová

Dobrý den - chtěla bych Vám poděkovat za Vaše velice pěkné vystoupení v pátek v Orlové.
Zvlášť oceňuji, jak dovede celý sál dětí zabavit, zvládnout kázeň (což se mnohých učinkujícím vůbec nepodaří).
Vaše vystoupení je vtipné, má nápady a líbí se nejen dětem, ale i dospělým.
Přeji Vám - mnoho krásných představení a úspěchů.
Věra Dörrerová

______________________________________

Loučka u Valašského Meziříčí "Ta naše písnička česká"

Zdravím z Loučky u Valašského Meziříčí,
posílám pár foteček, jak jsem slíbila :-) Ohlas jste měli nad míru pozitivní, všem jste se moc líbili!!! Důchodkyně békaly až do noci, některé musely rozvážet obecním autem až dom, ještě, že to auto neprohráli :-D Zdraví a hezký den vám všem přeje Petra Kubínová - obecní fotografka.

____________________________________________

Obec Palonín - Dobrý den pane Barták,

ohlasy na představení "Ta naše písnička česká" byly výborné, lidé mi přišli říct, že obec vybrala pěkné představení.
Programu se zúčastnil i pan starosta z nedaleké obce Moravičany, který si ode mě vyžádal
kontakt na Vás. Takže ještě jednou tou to cestou děkuji za pěkné vystoupení a jak jsme se domluvili, zašlete
začátkem příštího roku novou nabídku pořadu pro MDŽ.

S přáním příjemného dne
Hana Ficnarová
starostka obce Palonín

_________________________________________

Z dnešní komunikace s nadací KAPKA NADĚJE.

Dobrý den, pane Bartáku,
s odkazem na náš telefonický rozhovor jsem si Vám dovolila poslat termín začátku školního roku ve FN Motol dne 3.9. od 10.30 hodin. Jednalo by se o cca 30-40 minut vystoupení pro děti, potom pokud budete chtít, tak návštěva děti, které nemohou opustit lůžko. Byli bychom velice rádi pokud byste pro děti vystoupili charitativně. Mohu Vám nabídnout úhradu cestovného. Dovolila jsem si Vás oslovit na základě konzultace s nemocnicí, všichni se shodovali, že jste byli nejlepší vystoupení za ty roky co tyto akce pořádáme.Bude se těšit na Vaší odpověď a případné setkání.S přáním hezkého dne.Kateřina Kotlabová KAPKA NADĚJE

____________________________________________

Moc děkujeme za krásný večer. Bylo to velice zábavné, smáli jsme se celý večer až nám tekly slzy. Za mé přátelé, kteří nemají možnost vám takto poděkovat opravdu velké díky. 

Těšíme se na další setkání. Olga Stavenská

_______________________________________________________

Pořad s Lukášem Vaculíkem a Jitkou Sedláčkovou v režii Tomáše Bartáka byl opět vynikající !!! Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála a celý sál se mnou. Opravdu povedená trojice bavila 2 hodiny a ještě k tomu krásná pěvecká vystoupení mladých interpretů celý pořad oživila. Moc jsem si to užila a ještě jednou díky, Tome !!! Jen tak dál.

S pozdravem Pavlína Řízková

____________________________________________________

Tak zase jednou jsem vyrazila za kulturou na pořad Tomáše Bartáka "S kamarádem do deště...." s Lukášem Vaculíkem a Jitkou Sedláčkovou... Pro mě je takovým kamarádem do deště však především Tomáš Barták, který tu pro nás je, byl a doufám vždycky bude hlavně proto, aby nám zvedl náladu, aby nám ukázal, že na světě je pořád ještě dost hezky na to, abychom se smáli, dobře se bavili a bylo nám prostě a docela obyčejně hezky... Společně s Jitkou Sedláčkovou a Lukášem Vaculíkem nám tentokrát připravili dvě hodiny příjemné zábavy, kdy jsme se dozvěděli něco víc o tom, co to je být hercem, co to člověku přináší i bere, co je pro to jedinec schopný udělat a hlavně obětovat. Dvě hodiny, kdy sál burácel smíchy, tleskal a chvílemi tajil dech. Možná, že Tomáš Barták nezáří z televizních obrazovek, ale už se asi nenajde mnoho míst, kde by o něm ještě neslyšeli. A důležité je, že září nám. Tak ještě hodně takových pořadů, ať se máme na co těšit... 

_______________________________________________

Hákovi Vysoká Pec

Dobrý den,
dnes jsme se zúčastnili v Chomutově "Rodinného zápolení"  kde jste zpívali na narozeninách kozy Rózy. 
Vaše vystoupení se nám  moc líbilo, zpíváte pěkně, vybrali jste pěkné písničky a vůbec bylo to moc příjemné na poslouchání.
Děkujeme a přejeme mnoho spokojených diváků a posluchačů. Hákovi z Vysoké Pece

_____________________________________________________

Nikol Chodov

Dobrý den pane Barták. Vaše včerejší představení v Chodově u Karlových Varů bylo úžasné. Jste skvělý herec a komik. Doufám že se ještě na nějaké vaše představení dostanu. Krásný zbytek dne a spoustu krásných nových inscenací. NIkol Chodov

________________________________________________

Dobrý večer.

Tak jsem dneska s dcerkou zase absolvovala dětské představení hudebního divadla Hnedle vedle v čele s neúnavným Tomášem Bartákem. A světe div se - opět, zase a stále to byla BOMBA. Prostě super. Bavili se dětičky, maminky, babičky a dokonce i tatínkové. Nálada byla skvělá, výkony učinkujících nedostižné, písničky jedna hezčí než druhá a atmosféra skrze vánoční. Prostě a jednoduše, opět se potvrdilo to, že těleso Hnedle vedle je úžasné, báječné, jedinečné a my jej máme rádi. Skutečně už nejsem dorostenka, to ani náhodou - jsem už babička, ale pokud je to jen trošku možné, tak si tato vystoupení užívám plnými doušky. Dnes tomu nebylo jinak. A úplně jsem zapomněla na předvánoční shon, na datum narození v mém občasnkém průkazu, dokonce i na na chvilku i na všechna trápení, která nám všem ztpčují život - naopak nasávala jsem veselí a pohodu a sváteční náladu. Všem dětičkám opět zářila jejich očička, tvářičky jim červenaly pohybem imitujícím tanec, maminky se pýřily pýchou ze svých ratolestí a pan Barták s jeho spolkem rozdávali radost, smích a dobrou náladu. Takže VELKÝ DÍK a brzy naviděnou, jsme na vás pyšní.

Blanka Palfiová

______________________________________________________________ 

Dobrý den - chtěla bych Vám poděkovat za Vaše velice pěkné vystoupení v pátek v Orlové. Zvlášť oceňuji, jak dovede celý sál dětí zabavit, zvládnout kázeň (což se mnohých učinkujícím vůbec nepodaří). Vaše vystoupení je vtipné, má nápady a líbí se nejen dětem, ale i dospělým. Přeji Vám - mnoho krásných představení a úspěchů.
Věra Dörrerová

_______________________________________________________

Milí Hnedlevedle:)

  Chceme Vám moc poděkovat za opět super vystoupení, tentokrát na hřišti u Chomutovského zimního stadionu. Byli jste milí a zábavní, prostě jako vždy:) Náš Lukášek byl nadšený a těší se až Vás zase uvidí... 

PS: Bavili jsme se o možnosti zaslat některé Vaše písničky přes mail, tak pokud je to možné, budeme se těšit. 

Srdečně zdraví rodina Glogovských z Chomutova.

_________________________________________________

Moc se nám líbilo představení s Petrou Černockou a jejím manželem v Dačicích dne 29.4.2014
děkujeme
 V + H Markovi

______________________________________

28.4.2014 - Email k pořadu "První pomoc? Pomoc!"

Ahoj Tome, chci Ti moc poděkovat za skvělé vystoupení, všem se to moooooooooc líbilo,bylo to super. Děti si toho opravdu hodně zapamatovaly - velká pochvala od všech učitelů!!!!!! Velká pochvala i pro záchranářku, byla skvělá! Uvidíme se v 20.června na pohádkovém zámku. Už teď se moc těšíme!

Přeji Vašemu celému divadlu Hnedle vedle spoustu takových skvělých pořadů.

Měj se moc fajn! Valika Novotná 4.ZŠ

 __________________________________________________

Milí Hnedle Vedle,

moc se mi líbilo vaše velikonoční představení na hřišti u Chomutovského zimního stadionu. Proto vám pro radost posílám obrázek Tomáše.

S pozdravem Anetka Studnicová z Chomutova

 _______________________________________________________

Vážený pane Bartáku,

posílám Vám můj článeček z dnešního Strakonického deníku. Vaše vystoupení s paní Hüttnerovou v Rytířském sále bylo opravdu senzační, odezva od všech diváků byla jen a jen "kladná", všichni byli nadšení. Doufám, že se budeme moci těšit na Vás brzy opět ve Strakonicích !!! Hodně pozdravů Vám i paní Hüttnerové posílá

Marie Kovářová

___________________________________________________________

Dobrý den, 

dne 26.1. 2014 jsme s dětmi navštívili karneval v Chrastavě. Děti i já jsme měli z celého karnevalu příjemný pocit. Milý přístup k dětem, vkusné vtípky a krásně zpívané dětské písníčky.  Moc se nám Vaše vystoupení líbilo děkujeme za příjemně ztrávený čas.

Helena Kačenová 

 ____________________________________________________

Srdečně Vás zdravím, vážený pane Bartáku. Přijměte prosím náš kompliment za kvalitní výkon ve Velešíně. Jezdíme točit různé dětské akce, které mají různou úroveň. Vaše představení bylo skvělé. Nabrali jsme víc než 90 minut materiálu, takže máte-li zájem, vyrobíme Vám z tohoto vystoupení krátký dokument. V úctě Jiří Malšovský, Faktor Team, TV redakce.

____________________________________________________

Když se řekne ,,HNEDLE VEDLE", tak si můžete představit kousek cesty někam .......A NEBO úžasné divadlo TOMÁŠE BARTÁKA.

 Ten kdo měl jako my možnost být součástí některého z představení klauna Toma a jeho kamarádů toho žádná cesta nenapadne, jedině ta , která je plná úsměvů a rozzářených dětských očí ,plná radosti  protknutá spoustou krásných českých písniček ,laskavého inteligentního humoru, zábavy a energie, která spojuje a roztančí všechny generace v sále. Propojit dětské publikum s dospělým ,aby se všichni bavili s radostí a bez rozdílu věku za to ti  Tome patří veliký obdiv, velká poklona a ještě větší DÍKY :-) S Každým Vaším představením ,pohádkou či karnevalem se jen těžko loučíme a pokaždé se těšíme na další příště plné legrace ....Těšíme se brzy na viděnou ve Velkých Popovicích s pozdravem Martina Z.

_______________________________________________

 Děkujeme za vánoční představení na statku Bernard !!! Byli jsme se na Vás s naší malou Aničkou podívat 2x a pokaždé jste nás krásně pobavili. Do Nového roku přejeme mnoho úspěchů, zdraví, plné sešit not, nápadů a hlavně pevný a silný hlas. Díky Míčová.

 ___________________________________________________

Dobrý den pane Tomáši,

chtěla jsem Vám jen poděkovat za suprové Miukálšské představení pro děti u nás v Bludově... Užili jsme si to všichni, jak děti, tak rodiče a budeme Vás všude jen doporučovat... jen škoda, že jste tak zdaleka :-o Ale i tak na Vás dám kontakt paní ředitelce u nás ve školce a třeba se k nám ještě někdy vydáte a pobavíte všechny děti. A také poděkujte Dádě, Míše a Nikče... holky krásně zpívají a všechny se moc snažily... snad se Mikulášovi při tom pádu ze schodů nic nestalo.. auvajs... Mějte se moc hezky, ať máte pořád koho rozveselovat a ať se Vám jen a jen daří...                             

                                                                                                                      S pozdravem Kamila Osladilová s rodinou 

/Pro vysvětlení. Mikuláše v Bludově hrála Miška Šlosrová a spadli pod ní schody z jevistě. Únava materiálu./

_________________________________________________

Vážení, za členy Klubu seniorů v Novém Městě na Moravě vám chci poděkovat za překrásný a velmi vtipný večer, který jsme strávili při pořadu Se mnou si píseň broukej. Přejeme vám pevné zdraví a mnoho dalších skvělých představení. Libuše Topinková
_________________________________________________
 Při pořádání městských kulturních akcí je pro nás hudební divadlo Hnedle vedle vždy první volbou. Klášterecké děti Tomáše Bartáka a spol. velmi dobře znají a jeho vystoupení milují. Jeho výraznou přidanou hodnotou je kromě vynikající přípravy také jedinečná schopnost improvizace a nenucená komunikace s publikem. A co ho ještě odlišuje od ostatních divadel pro děti? Zaujme a rozesměje i dospělé! S hudebním divadlem Hnedle vedle máme ty nejlepší zkušenosti i co se týče organizace - vždy vysoká profesionalita a spolehlivost. Doporučujeme.
 Dr. Ing. Radka Hodicová
 Vedoucí oddělení vztahů s veřejností a cestovního ruchu
________________________________________________
Dobrý den, moc děkujeme za krásné prozpívané odpoledne!! Po dlouhé době konečně hudební divadlo!! Jsme moc rádi, že jste zavítali i k nám do Sobůlek a moc se těšíme, že zase brzy přijedete!! Byl jste úúúúúúúúúúúúúžasný!!! Děti i my maminky jsme byly nadšené!! Těšíme se zase příště! Maminky a děti ze Sobůlek
________________________________________________
 Divadlo Hnedle Vedle v Teplé
Po prvním vysmátém telefonickém kontaktu, už jsem se na vystoupení sama těšila. :-)
Představení, které máme za sebou, sklidilo velký úspěch. Děti zpívali, tančili a smáli s i se svými rodiči a prarodiči. Divadlo naprosto splnilo mé očekávání. Žádné moderní nesmyslné "dětské" písničky ale naše české písničky, které si zpívali i dospělí. Odpoledne s panem Bartákem bylo super a díky naším nejmenším vím, že u nás Hnedle Vedle nebylo naposledy.Všem, kteří se chtějí nasmát a pobavit vřele doporučuji :-)
Tereza Švedová MÚ Teplá
 _________________________________________________
  
Zdravíme Toma, Pipi a spol. Těšíme se na další spolupráci, protože jste nás vždy pobavili, nejen nás, ale všechny přítomné rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky, jejich děti i paní Kadrnožkovou a psa Jonatána.
Holky ze školky (K.H.Borovského, Sokolov)
____________________________________________________
Děkujeme za nádherné vystoupení v Matěřské školce Parník v Litvínově. Bylo to nádherné a velkolepé, jste opravdu znalec svého zaměstnání. Děkujem rodiče Samuela Fišera
_________________________________________________
 Dobrý večer,
díky za krásné představení pro naše děti dnes v Březně. Opět to byl skvělý zážitek.
Těšíme se na další . :-)
Hrušková
___________________________________________
Tak ještě jednou sem, asi jsem původně našla nějaký starší profil, chtěla jsem Vám napsat nějaký hezký vzkazík k Vám na stránky a tam to bohužel není možné. Děkujeme za krásný program - kabaret pro děti, v sobotu na hřišti ve Vrbičanech, bylo to moc fajn, krásné písničky, prima atmosféra...
Mirka Rosová

___________________________________________________

  

Každá show divadla Hnedle vedle je opravdu báječným zážitkem plným legrace, vtipu a chytlavých písniček, doporučuji všema deseti! Již několikrát Hnedle vedle účinkovalo na našich akcích, naposledy na velké benefiční akci pro pražské rodiny s dětmi, a vždycky si zasloužilo pomyslnou velikou jedničku s hvězdičkou. Jestli chcete, aby se Vaše děti 
(ale i dospělí!) bez přestání skvěle bavily, oslovte Hnedle vedle. Hnedle vedle přenáší na každého radost, veselí a dobrou energii. Jsem moc rád, že je znám.

Petr Hušek
Ředitel Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o.s. - Klub Hornomlýnská
____________________________________________________
Všechna představení Divadla Hnedle vedle jsou zárukou dobré a inteligentní zábavy nejenom pro dětské diváky, ale i dospělé. Chcete se zasmát, pobavit, zazpívat si známé písničky, neváhejte, obraťte se na produkci a objednejte si jakýkoliv pořad z jejich nabídky. S Divadlem Hnedle vedle spolupracujeme již třetím rokem a na základě ohlasů dětí i jejich rodičů nemáme zatím důvod zvát k nám na Dětský karneval, ale i jiné pořady, někoho jiného.
Magda Rajtarová
kulturní středisko
město Smržovka
náměstí T. G. Masaryka 600
468 51 Smržovka
tel.: 483 369 325, 606 534 874
___________________________________________________
Ahoj Tome,
minulou sobotu jsme na tobě byli v Klášterci a moc a moc ses nám líbil. Také  jsme na tobě byli koncem prázdnin v Ostrově na Točně a teď na tebe pojedeme v neděli do Kadaně a už se moc těšíme. A také by jsme si chtěli napsat o tu tvojí super písničku :o).
Předem děkujeme!!!
  Filípek a Kubíček